Je winkelwagen is momenteel leeg
Astrox 77 Racket
Pre-order nu voor levering ca. 21 oktober 2022.
De Yonex Astrox 77 Tour is het geüpgraded badminton racket van de Yonex Astrox 77.
Het racket is geschikt voor de aanvallende badmintonner die op competitie of gevorderd niveau speelt. De medium flexibele steel en head heavy balans biedt een mooie balans tussen power en controle in de slagen. De wendbaarheid is gewaarborgd door het lichtere blad, wat extra kracht bied aan de speler.
De smash kracht is toegenomen door de 10mm langere steel, wat voor net iets meer flex zorgt. De geüpgraded Energy Boost Cap Plus in de grip, laat het racket snel in terug veren. Hierdoor kun jij weer snel klaar staan voor de volgende slag!
De Yonex Astrox 77 Tour is de goedkopere variant van de Yonex Astrox 77 Pro, maar bezit dezelfde eigenschappen. Maar wat is dan het verschil? De Astrox 77 Pro word geproduceerd in Japan en de 77 Tour variant word gemaakt in China of Taiwan. Ook is er in de Pro variant gebruik gemaakt van de Flex Fuse technologie, wat voor een zachter gevoel bij impact zorgt.
Materiaal | H.M. GRAPHITE/Namd/NANOMETRIC/Tungsten |
Bladvorm | Isometrisch |
Gripmaat | G4 |
Flexibiliteit | Stijf ○○●○○ Flexibel |
Balanspunt | Topzwaar ○●○○○ Gripzwaar |
Kleur | Oranje/zwart |
Gewicht | ca. 83 gram / 4U |
Lengte | 67,6 cm |
Rackethoes | Gratis hele rackethoes t.w.v. €7.95 |
Items van productcarrousel